Prihlásiť sa

Správa sociálnych sietí

POZOR NA ŠPEKULANTOV! Zabudnite na umelú inteligenciu!Zabudnite na kupovanie fanúšikov, autolajkovanie, či umelú inteligenciu, ktorú Vám ponúkajú pochybné firmy pre boosting na Instagrame! Bez tvrdej a poctivej práce to jednoducho neide ani na Instagrame. Kvalitný obsah, pútavé fotografie a priama interakcia s fanúšikmi - to je jediná cesta k úspechu. Ak niekto ponúka akúkoľvek umelú inteligenciu bez priamej autorizácie Facebook partnera či rýchly rast fanúšikov cez automatické nástroje, je veľká pravdepodobnosť, že Vaše konto po takejto ``reklame`` a boostingu skončí zablokované alebo na čiernej či šedej listine vo vyhľadávaní na Instagrame.

A s čím môžeme pomôcť my?

Fotografie

Vyfotíme Vaše produkty či služby priamo na Vašej prevádzke alebo v regióne – pravidelne každý mesiac. Vytvoríme produktový koncept na mieru.

Interakcia

Interakcia s fanúšikmi – vyriešime za Vás celú komunikáciu a získavanie kvalitnej základne fanúšikov. Aktívne hľadanie nových fanúšikov.

#podtatrami

Aktívne marketingové prepojenie s týmto portálom. Najvyšší reklamný balík – TOP profil a PARTNER projektu so všetkými výhodami.

Reklama

V úzkej spolupráci so sieťou #praveslovenske zabezpečíme pre slovenské produkty/gastro/ubytovanie tú najlepšiu prezentáciu.

A ČO TO BUDE STÁŤ?

Štandard

290 € / mes.Základná potrebná správa účtu pre budovanie značky
2x týždenne STORY
2x týždenne Príspevok
3x týždenne Interakcia (max. 2 hodiny spolu)
Fotenie produktov / Prevádzky
Copywriting obsahu príspevkov

Bez starosti

550 € / mes.Optimálna správa účtu pre dôveryhodné budovanie značky
7x týždenne STORY
4x týždenne Príspevok
5x týždenne Interakcia (max 5 hodín spolu)
Fotenie produktov / Prevádzky
Copywriting obsahu príspevkov

Uvedené ceny s DPH (nie sme platcami) sú mesačné pri viazanosti minimálne 6 mesiacov. Je možné dohodnúť sa aj na grafickej tvorbe príspevkov (aj story). Interakcia – rozumej komentáre, lajkovanie, follow, sledovanie hashtagov a pod. Realizované fotografie môžete používať aj na vlastné reklamné účely. Ceny platia výhradne pre prevádzky v regiónoch, ktoré prezentuje tento portál.

SÚ TIETO CENY ADEKVÁTNE ?Vyskúšajte si to sami. Koľko Vám trvajú interakcie s fanúšikmi, príprava obsahu, štúdium marketingových stratégií, sledovať novinky v zmenách algoritmu Instagramu a podobne. Naša maximálna cena v balíčku je 15€/hod. (v tom zarátané dane a odvody, školenia, reklamné partnerstvá, čas strávený fotením a úpravou fotiek, príprava grafických podkladov, príprava textov a stratégie).