Prihlásiť sa

ProPodlahy – Podlahové krytiny Bývanie Predajca, Servis

Štefánikova 8, Poprad

Naša spoločnosť má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti podlahových krytín. V ponuke nájdete veľký výber kvalitných drevených podláh, laminátových podláh, vinylových podláh od známych mien ako je Parador, Kährs alebo Witex, za ktorými stojí mnohoročná tradícia, skúsenosti a moderná technológia. Náš sortiment dopĺňajú podlahové doplnky a prostriedky na ošetrovanie podláh značky Bona. Okrem predaja podlahových krytín do interiéru a exteriéru, ponúkame aj služby súvisiace s renováciou a inštaláciou podlahových krytín. Svojim zákazníkom vieme poradiť materiálové, dizajnové a farebné riešenia.

Našim hlavným cieľom je poskytnúť svojim zákazníkom najlepšiu a najkvalitnejšiu podlahovú krytinu spolu s profesionálnym prístupom a službami.

Laminátové podlahy, plávajúce podlahy

Naša spoločnosť ProPodlahy ponúka vysoko kvalitné laminátové podlahy od renomovaných výrobcov. V predajni máte možnosť vybrať si zo širokého spektra dreveného dekoru, individuálneho vzhľadu výrazných prírodných materiálov a kreatívnych grafických motívov. Optická jednoduchosť laminátových podláh je zdôraznená vhodnou štruktúrou povrchu.

Laminátová podlaha je jednou z najmenej náročných podlahovín. Antistatická úprava nepriťahuje prach a preto je vhodným riešením pre alergikou. Okrem nehorľavosti a väčšej odolnosti voči poškriabaniu, laminátová podlaha, pri dobre zvolenej spodnej vrstve, dobre vedie teplo, takže je vhodná na podlahové kúrenie. Laminátové podlahy sa ľahko udržujú a bez problémov ju môžete pozametať, povysávať alebo zotrieť navlhčenou utierkou.

Laminátové podlahy nemajú žiadny problém čo sa týka vlhkosti. Hoci drevitý základ dosky obsahuje vysoký podiel pravého dreva, štruktúra lisovanej vrstvenej konštrukcie voči vlhkosti odolá.

K laminátovým podlahám, ktoré si môžete prísť zakúpiť do našej predajne, ponúkame aj príslušenstvo (elegantné a funkčné podlahové lišty v rôznych profiloch a dekoroch), odbornú konzultáciu a pokládku vami vybranej podlahy.

Služby – Brúsenie parkiet, pokládka podlahových krytín

Renovácia – brúsenie parkiet

Naša spoločnosť Propodlahy, má niekoľkoročné skúsenosti s renováciou a brúsením drevených podláh. Brúsenie drevených podláh prebieha takmer bezprašne a to vďaka profesionálnym parketovým brúskam. Po dokonalom vybrúsení a vytmelení podlahy, túto následne ošetríme olejom, lakom alebo voskom. Drevené parkety sme schopní taktiež namoriť.

Pokládka podlahových krytín

Poskytujeme pokládku podlahových krytín a služby súvisiace s inštaláciu podlahových krytín – obhliadka, zameranie a zmeranie vlhkosti podkladu. Zároveň vám ponúkame vyrovnanie podkladu podláh, čo tvorí neodmysliteľnú súčasť procesu pred položením podlahovej krytiny. Pre vyrovnávanie požívame samonivelačné, stierkové a vyrovnávacie hmoty podľa typu podkladu.

Tepovanie kobercov a čistenie podláh

Ponúkame Vám výkonné, hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedacích súprav, čalúneného nábytku a matracov. Tepovacie práce vykonávame špičkovými strojmi a čistiacimi prostriedkami, ktoré sú maximálne účinné a zároveň šetrné k materiálom.

Montáž obložkových zárubní a osadenie dverí

Prednosťou obložkových zárubní je čistá a rýchla montáž bez hluku a prachu. Obložkové zárubne a ich montáž ponúkame spolu s osadením dvier.

Schodiská a obklady dverí

Špecializujeme sa na obklady schodov (nášľapov a podstupníc) z masívneho dreva, laminátu a vinylu.

Poskytované služby

Lokalita

Pridať hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Personál
Cena
Lokalita
Kvalita