Zľava!

Stieracia mapa Slovenska XL

22,00 

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Popis

Ručne maľovaná stieracia mapa Slovenska v originálnom a luxusnom prevedení. Spoznávajte krásy Slovenska a odhaľte na mape všetky pamiatky.

Cestovateľská stieracia mapa Slovenska je luxusný darček pre všetkých cestovateľov, objaviteľov, turistov a milovníkov Slovenska. Pomáha turistom, ale i domácim nájsť tie najzaujímavejšia miesta našej krajiny a spoznať jej čaro. To všetko stieracia mapa ponúka zaujímavým a netradičným spôsobom – hrou.

Miesta, ktoré ste už navštívili si na našej mape zotriete jednoducho, ako výherný los a výhrou budú spomienky na tento moment. Spodná vrstva je farebná, pričom sú zachované originálne farby a vzhľad pamiatok! Na povrchu sa však nachádza luxusná stieracia matná vrstva zlatej farby, ktorá pôsobí príjemne a trpezlivo čaká, kým si ju zotriete! Úžasná dekorácia do domu či bytu, priamo na stenu.

Mapa je kreslená ručne na Slovensku a navrhovaná dobrodruhmi, ktorí majú Slovensko prejdené z každej strany alebo sa len chystajú. Každá pamiatka a bod na mape je reálnou miniatúrou svojho originálu. Každá z nich je precízne namaľovaná, aby čo najlepšie a najdôveryhodnejšie vystihovala jej podstatu. Mapa je pripravená tak, aby otvorila cestu turizmu, aby spoznávala jednotlivé miesta, aby značila úspechy cestovateľov a nakoniec i ako reálna pripomienka Slovenska.

Mapa obsahuje celkovo 137 pamiatkových hraničných zón, pričom tieto pamiatkové zóny sú zložené z:
– 116 vybraných pamiatok a miest Slovenska (múzeá, jaskyne, kúpele, vrcholy, hrady, zámky či kaštiele)
– 21 najväčších slovenských miest nad 30 000 obyvateľov, pre zachovanie orientácie na mape

Mapa je vytvorená tak, aby sa odhaľoval krásne namaľovaný podklad každou zotretou zónou. Tým motivuje cestovať aby sa mapa čo najskôr odhalila v celej svojej kráse.

Vlastnosti:

  • Rozmery : 90 x 60 cm
  • v prevedení zlatá
  • XL rozmer
  • luxusná povrchová úprava mapy (matná zlatá + stieracia fólia zlatej/striebornej farby)
  • dve vrstvy: zosilnená stieracia a podkladová striekaná ochrannou lamináciou
  • ručne kreslená mapa pamiatok a významných miest
  • Balené v pevnej darčekovej tube 65 x 8 x 8 cm aby sa mapa nepoškodila
  • Rám nie je súčasťou balenia

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Formát (rozmer)

90 x 60 cm

Motív

Strieborný, Zlatý